A+ R A-

Армрестлер звинувачений у сексуальних домаганнях

Arm wrestler arrested for child rape 521350000 20130125174533 640 480
Досить відомий в певних колах армрестлер, був заарештований в четвер за звинуваченням у сексуальних домаганнях дівчинки-підлітка у 2010 році. У грудні 2008 року Йосип Кордова був на каналі KRQE News13 в ранкових шоу, щоб розказати про його пристрасть: армрестлінг. У п'ятницю Кордова (31 рік), постав перед суддею за звинуваченням у згвалтуванні 15-річної дівчини, яку він тренував у 2010 році. Шериф округу Bernalillo сказав, що дівчина тимчасово проживала з Кордовою і його тодішньою подругою в будинку South Valley, для того щоб зосередитися на тренуваннях перед великими змаганнями по армрестлінгу. "Я думаю, що там був певний рівень довіри", сказав заступник шерифа Аарон Вільямсон. "Досить часто ми відчуваємо себе дуже комфортно з людьми, які працюють з нашими дітьми».
Якраз у цьому будинку, говорить потерпіла, її відносини з Кордовою переросли з дружніх до поцілунків, а потім і до більшого. Підліток розповіла слідчим, що вона кинула армрестлінг після цих змагань через "глибоку ненависть до Кордови". Вона також розповіла слідчим, що не відчувала їхні стосунки правильними, але боялася сказати "ні", тому що він був більшим і старшим від неї. Офіцери говорять, що жертва не сказала нічого батькам аж до листопада минулого року. "Досить часто ми не отримуємо розкриття, поки людина не стане старша," сказав Вільямсон. "Там ​​буде кілька факторів, які впливають на це. Страх потрапити в біду та інші причини."
Коли Кордова почав говорити з офіцерами, то, як вони кажуть, він багато не розмовляв, але сказав, що все відбувалося за взаємною згодою обох сторін.
Батько Кордови повідомив News13, що він шокований звинуваченнями проти його сина і що він дізнався про них лише у четвер.
Кордова затриманий, застава на $ 75.000 готівкою або поручительство облігацій.
Заступники шерифа кажуть, що не вірять в те, що є інші жертви, але якщо в когось є інформація по справі, просять звертатися до слідчих.
джерело: www.xsportnews.com