A+ R A-

Результати: Турнір пам’яті ЗТУ Пушкара А.Ф. 2015

97CLbF5iMSM.jpg

Юнаки 50 L

1. Савелюк Назар, Тернопіль

2. Мельничук Роман, РІвне

3. Наумович Захар, Тернопіль

4. Савойло Олександр, Львів

5. Горошко Дмитро, Тернопіль

6. Хилюк Дмитро, Тернопіль

Юнаки 55 L

1. Ковальчук Павло, Тернопіль

2. Грицюк Дмитро, Рівне

3. Сімчук Дмитро, Тернопіль

4. Муравинець Юрій, РІвне

5. Ірод Роман, Львів

Юнаки 60 L

1. Очеретенюк Вадим, Тернопіль

2. Якшук Віталій, Тернопіль

3. Кондратюк Віктор, Тернопіль

4. Ірод Андрій, Львів

5. Вознюк Сергій, Тернопіль

6. Ткачук Іван, РІвне

7. Гладик Руслан, Чернівці

8. Хіміч Роман, Тернопіль

9. Колесник Павло, Тернопіль

10. Шанько Артур, РІвне

11. Михайлович Андрій, Тернопіль

12. Жук Віталій, Тернопіль

13. Процюк Володимир, Тернопіль

Юнаки 65 L

1. Точинський Сергій, Тернопіль

2. Пасемків Андрій, Тернопіль

3. Юрчак Констянтин, Хмельницький

4. Сокотун Станіслав, РІвне

5. Скупейко Віталій, Рівне

6. Олексин Олександр, Рівне

7. Шегера Андрій, Тернопіль

8. Наумець Богдан, Рівне

9. Кравець Богдан, Львів

10. Фаюра Роман, Тернопіль

11. Самалюк Олесандр, Волинь

12. Яремчук Назар, РІвне

13. Сидор Микола, Рівне

14. Булига Христиан, Чернівці

15. Стасюк Вадим, Тернопіль

16. Ірод Арсеній, Львів

17. Ківін Антон, Чернівці

18. Якимчук Євгеній Org: Рівне

Юнаки 70 L

1. Осипенко Валентин, Тернопіль

2. Лукаш Георгія, Чернівці

3. Селецький Юрій, Тернопіль

4. Небилюк Степан, Закарпаття

5. Поліщук Максим, Тернопіль

6. Харчук Микола, Рівне

7. Крупник Андрій, Тернопіль

8. Хоменчук Вадим, РІвне

9. Чубатько Михайло, Чернівці

10. Миронюк Віталій, РІвне

11. Хильчук Богдан, РІвне

Юнаки 75 L

1. Москалюк Любомир, Чернівці

2. Тюмєнєв Олександр, Львів

3. Міщук Станіслав, Волинь

4. Лис Андрій, Рівне

5. Цьома Віктор, Волинь

Юнаки 80 L

1. Шемчук Дмитро, Тернопіль

2. Кифяк Павло, Чернівці

3. Огороднік Максим, Тернопіль

4. Кифяк Владислав, Чернівці

5. Гаврилюк Владислав, Рівне

6. Лукіянчук Роман, Тернопіль

7. Янчук Павло, Тернопіль

8. Данило Андрій, Львів

9. Дульнявка Василь, Львів

Юнаки 80+ L

1. Сукач Андрій, РІвне

2. Огерук Микола, Львів

3. Ракочий Денис, Чернівці

4. Сидорчук Василь, РІвне

5. Ткачук Юра, Тернопіль

6. Мандабура Деомит, Чернівці

7. Дядюк Віталій, Тернопіль

8. Сало Ігор, Тернопіль

9. Кіндзерський Дмитро, Чернівці

Юніори 55 L

1. Ковальчук Антон, Тернопіль

2. Боярчук Антон, Волинь

3. Куликовський Сергій, Рівне

4. Іванов Василь, Тернопіль

5. Окуневський Сергій, РІвне

Юніори 60 L

1. Микитюк Олексій, Рівне

2. Якшук Віталій, Тернопіль

3. Очеретенюк Вадим, Тернопіль

4. Яворський Андрій, Рівне

5. Загарюк Василь, Чернівці

6. Савіцький Тарас, Рівне

Юніори 65 L

1. Пашковський Олександр, Рівне

2. Сеньковський Андрій, Львів

3. Кузко Адам, РІвне

4. Руленко Дмитро, Чернівці

5. Точинський Сергій, Тернопіль

6. Андріоає Гергій, Чернівці

7. Степанович Віктор, РІвне

8. Ковальчук Назар, Львів

Юніори 70 L

1. Тутов Олександр, Тернопіль

2. Осипенко Валентин, Тернопіль

3. Чичко Михайло, Тернопіль

4. Дністрянський Руслан, Львів

5. Плугак Дмитро, Рівне

6. Мельничук Петро, Тернопіль

7. Шевців Юрій, Львів

8. Костанецький Михайло, Рівне

Юніори 75 L

1. Григорчук Іван, Закарпаття

2. Арійчук Микола, Чернівці

3. Романюк Максим, Рівне

4. Малиш Антон, Рівне

5. Іванюк Едуард, Тернопіль

6. Незвещук Віталій, Чернівці

7. Сказько Назар, Тернопіль

8. Шкурган Юрій, Чернівці

9. Кунах Вадим, Тернопіль

Юніори 80 L

1. Пилипів Маркіян, Львів

2. Шемчук Дмитро, Тернопіль

3. Тіху Станіслав, Чернівці

4. Яцик Олексій, Львів

5. Черняк Олександр, РІвне

6. Примак Віталій, Рівне

7. Стефанишин Володимир, Львів

8. Харкевич Іван, Рівне

9. Петренко Олег, Тернопіль

10. Чоповський Іван, Тернопіль

11. Панасюк Ілля, Рівне

12. Штефанеса Максим, Чернівці

Юніори 90 L

1. Мороз Андрій, РІвне

2. Свиридон Дмитро, Рівне

3. Ткачук Юра, Тернопіль

4. Щур Іван, Тернопіль

5. Бондар Іван, Рівне

6. Нетребич Володимир, Львів

Юніори 90+ L

1. Пасека Ігор, Тернопіль

2. Савчук Олександр, Рівне

3. Козлович Даніель, Закарпаття

4. Ющук Віталій, Рівне

Юнаки 50 R

1. Савелюк Назар, Тернопіль

2. Мельничук Роман, РІвне

3. Наумович Захар, Тернопіль

4. Савайло Олександр, Львів

5. Хилюк Дмитро, Тернопіль

6. Горошко Дмитро, Тернопіль

Юнаки 55 R

1. Ковальчук Павло, Тернопіль

2. Грицюк Дмитро, Рівне

3. Муравинець Юрій, РІвне

4. Сімчук Дмитро, Тернопіль

5. Ірод Роман, Львів

Юнаки 60 R

1. Очеретенюк Вадим, Тернопіль

2. Якшук Віталій, Тернопіль

3. Кондратюк Віктор, Тернопіль

4. Шанько Артур, РІвне

5. Хіміч Роман, Тернопіль

6. Ткачук Іван, РІвне

7. Гладик Руслан, Чернівці

8. Колесник Павло, Тернопіль

9. Михайлович Андрій, Тернопіль

10. Вознюк Сергій, Тернопіль

11. Процюк Володимир, Тернопіль

12. Жук Віталій, Тернопіль

13. Ірод Андрій, Львів

Юнаки 65 R

1. Точинський Сергій, Тернопіль

2. Юрчак Констянтин, Хмельницький

3. Пасемків Андрій, Тернопіль

4. Ківін Антон, Чернівці

5. Олексин Олександр, Рівне

6. Якимчук Євгеній, Рівне

7. Скупейко Віталій, Рівне

8. Сокотун Станіслав, РІвне

9. Наумець Богдан, Рівне

10. Самалюк Олесандр, Волинь

11. Кравець Богдан, Львів

12. Шегера Андрій, Тернопіль

13. Булига Христиан, Чернівці

14. Сидор Микола, Рівне

15. Стасюк Вадим, Тернопіль

16. Ірод Арсеній, Львів

17. Фаюра Роман, Тернопіль

18. Яремчук Назар, РІвне

Юнаки 70 R

1. Крупник Андрій, Тернопіль

2. Лукаш Георгія, Чернівці

3. Осипенко Валентин, Тернопіль

4. Харчук Микола, Рівне

5. Небилюк Степан, Закарпаття

6. Селецький Юрій, Тернопіль

7. Поліщук Максим, Тернопіль

8. Чубатько Михайло, Чернівці

9. Хоменчук Вадим, РІвне

10. Миронюк Віталій, РІвне

11. Хильчук Богдан, РІвне

Юнаки 75 R

1. Москалюк Любомир, Чернівці

2. Тюмєнєв Олександр, Львів

3. Міщук Станіслав, Волинь

4. Лис Андрій, Рівне

5. Цьома Віктор, Волинь

Юнаки 80 R

1. Шемчук Дмитро, Тернопіль

2. Дульнявка Василь, Львів

3. Кіфяк Владислав, Чернівці

4. Кифяк Павло, Чернівці

5. Лукіянчук Роман, Тернопіль

6. Данило Андрій, Львів

7. Янчук Павло, Тернопіль

8. Огороднік Максим, Тернопіль

9. Гаврилюк Владислав, Рівне

Юнаки 80+ R

1. Огерук Микола, Львів

2. Дядюк Віталій, Тернопіль

3. Ткачук Юра, Тернопіль

4. Мірча Богдан, Чернівці

5. Сукач Андрій, РІвне

6. Мандабура Деомит, Чернівці

7. Ракочий Денис, Чернівці

8. Сидорчук Василь, РІвне

9. Сало Ігор, Тернопіль

10. Кіндзерський Дмитро, Чернівці

Юніори 55 R

1. Боярчук Антон, Волинь

2. Ковальчук Антон, Тернопіль

3. Куликовський Сергій, Рівне

4. Окуневський Сергій, РІвне

5. Іванов Василь, Тернопіль

Юніори 60 R

1. Микитюк Олексій, Рівне

2. Очеретенюк Вадим, Тернопіль

3. Якшук Віталій, Тернопіль

4. Загарюк Василь, Чернівці

5. Яворський Андрій, Рівне

6. Савіцький Тарас, Рівне

Юніори 65 R

1. Кузко Адам, РІвне

2. Пашковський Олександр, Рівне

3. Руленко Дмитро, Чернівці

4. Точинський Сергій, Тернопіль

5. Сеньковський Андрій, Львів

6. Андріоає Гергій, Чернівці

7. Степанович Віктор, РІвне

8. Ковальчук Назар, Львів

Юніори 70 R

1. Дністрянський Руслан, Львів

2. Плугак Дмитро, Рівне

3. Тутов Олександр, Тернопіль

4. Костанецький Михайло, Рівне

5. Осипенко Валентин, Тернопіль

6. Мельничук Петро, Тернопіль

7. Шевців Юрій, Львів

8. Чичко Михайло, Тернопіль

Юніори 75 R

1. Шкурган Юрій, Чернівці

2. Григорчук Іван, Закарпаття

3. Малиш Антон, Рівне

4. Арійчук Микола, Чернівці

5. Іванюк Едуард, Тернопіль

6. Романюк Максим, Рівне

7. Кунах Вадим, Тернопіль

8. Сказько Назар, Тернопіль

9. Незвещук Віталій, Чернівці

Юніори 80 R

1. Шемчук Дмитро, Тернопіль

2. Черняк Олександр, РІвне

3. Яцик Олексій, Львів

4. Пилипів Маркіян, Львів

5. Примак Віталій, Рівне

6. Петренко Олег, Тернопіль

7. Тіху Станіслав, Чернівці

8. Харкевич Іван, Рівне

9. Штефанеса Максим, Чернівці

10. Панасюк Ілля, Рівне

11. Стефанишин Володимир, Львів

12. Чоповський Іван, Тернопіль

Юніори 90 R

1. Мороз Андрій, РІвне

2. Свиридон Дмитро, Рівне

3. Нетребич Володимир, Львів

4. Щур Іван, Тернопіль

5. Бондар Іван, Рівне

6. Ткачук Юра, Тернопіль

Юніори 90+ R

1. Пасека Ігор, Тернопіль

2. Савчук Олександр, Рівне

3. Козлович Даніель, Закарпаття

4. Ющук Віталій, Рівне

Коментарі  

finmonitoring.info
#1 finmonitoring.info 29.04.2017, 16:36
Hello would you mind letting me know which hosting company you're utilizing?

I've loaded your blog in 3 completely different web browsers and I must say
this blog loads a lot faster then most. Can you suggest a good hosting provider
at a fair price? Many thanks, I appreciate it!
Цитата
specadieta.com
#2 specadieta.com 08.01.2018, 05:06
I'm not sure where you're getting your info, but great topic.
I needs to spend some time learning more or understanding
more. Thanks for great information I was looking for this info for my mission.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити