A+ R A-

Велика втрата, загинув Андрій Пушкар

Pushka.jpg

14 листопада 2018 року, став днем втрати для Українського та світового армрестлінгу. У результаті ДТП загинув легендарний спортсмен, багаторазовий Чемпіон Світу та Європи, Чемпіон Світу в суперважкій вазі серед професіоналів Андрій Пушкар.

Андрій був людиною, яка змінила армрестлінг, він мав свій виражений стиль боротьби і був візитною карткою нашого виду спорту. Всі топові турніри проходили за його участю, він робив їх видовищними і цікавими, а світова популярність армрестлінгу зростала. Він був кумиром та прикладом для багатьох спортсменів, надихаючи їх займатися улюбленим видом спорту.

Як справжній патріот своєї країни, Андрій завжди з гордістю представляв Україну на міжнародній арені. Залишаючись вірним своїй батьківщині, він зробив великий вклад у розвиток і популяризацію армрестлінгу на Тернопільщині. Спочатку з батьком, а далі й сам, вклав багато праці, щоб збірна Тернопільської області стала однією з найсильніших в Україні. Як тренер, він виховав багато спортсменів, які згодом стали чемпіонами.

Будучи людиною цілеспрямованою і трудолюбивою, він завжди досягав поставленої мети. Спокійна вдача та врівноважений характер ось, що допомагало йому домовлятися і знаходити спільну мову з людьми. Він був товариським і завжди підтримував друзів, як у скрутну хвилину, так і в моменти їх перемог. На нього можна було покластися, він тримав своє слово. Для Андрія духовні та людські цінності були вищі за матеріальні.

Ми втратили не лише легенду армрестлінгу, хорошого тренера, добру людину, але і дбайливого батька та чоловіка. Уся спільнота рукоборців Львівщини приносить свої співчуття рідним та близьким Андрія.

Андрій, ти залишився чемпіоном назавжди, пішов не переможений. Спочивай з миром, брате...