A+ R A-

Підсумки Чемпіонату України серед студентів

DQdlP8ZnqB0

Завершився 2-й чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів, який пройшов в м. Харкові в спорткомплексі Харківської Національної Академії Міського Господарства. У змаганнях прийняло участь близько 230 спортсменів з п'ятдесяти однієї команди навчальних закладів. У командному заліку: 1. Національний Технічний Університет «Харківський Політехнічний Інститут», 2. Полтавський Національний Технічний Університет імені Юрія Кондратюка, 3. Харківський Національний Педагогічний Університет імені Г.С.Сковороди.
У цих змаганнях також приймала участь команда Львівського Національного Університету ім. І Франка, яка посіла 11-е місце. Олексій Яцик виборов 2-і золоті медалі у категорії 70 кг, Віталій Гайдучок став срібним призером на праву руку у категорії 75 кг. Також варто відмітити хорошу боротьбу Олександра Балюрка та Олександра Галяткіна.
Результати змагань: Результати_ЧУ_серед_ВНЗ.doc