A+ R A-

Підсумки LVIV OPEN CUP 2016

IMG_1725.jpg

26 червня, у приміщенні розважального центру Event Hall КІНО пройшов всеукраїнський турнір з армрестлінгу LVIV OPEN CUP 2016. У змаганнях взяли участь 60 спортсменів із 17 команд, представники Тернопільської області, міста Києва, Рівного, Житомира, Чернігова, Одеси та інших міст України. Учасники боролися у семи вагових категоріях серед чоловіків та жінок на праву та ліву руку. Всі переможці та призери отримали грошові винагороди та призи, також серед чемпіонів вагових категорій розігрувався супер приз велосипед Kellys Viper 50. Загальний призовий фонд змагань склав 24 000 грн.

Умовно турнір поділявся на два етапи: попередні поєдинки, де визначалися фіналісти та основна частина (фінальна) з ведучим змагань та DJ, які надавали драйву та настрою спортсменам та гостям цього заходу.

У категорії 63 кг на ліву та праву руку перемогу здобув Бідзіля Руслан, впевнено вигравши у всіх своїх опонентів. Категорія 70 кг, за 1 місце боротьба також проходила без інтриг і перемогу на дві руки здобув Бурко Микола. У категорії 78 кг на дві руки перемогу здобув Гавронський Михайло. У категорії 86 кг показавши хорошу боротьбу переміг на дві руки Пилипів Маркіян. Категорія 95 кг по чисельності учасників була найменшою. У фіналі на обидві руки зустрілися Чемпіон Європи та Світу серед юніорів Пасєка Ігор та Чемпіон Європи серед юніорів Ільницький Олександр, в напруженій боротьбі, Ігор все ж таки зумів здобути перемогу. У надважкій вазі, категорія 95+ кг, на ліву руку досить впевнену перемогу здобув Стецюк Вадим, а на праву руку перемога була за Дмитром Іоновим.

Після фінальних поєдинків проводився розіграш головного призу і самим везучим виявився Бурко Микола, який і забрав велосипед Kellys Viper 50 з собою!

Окрасою змагань стала абсолютна категорія, в ній прийняло участь 11 чоловік. Були дуже класні, видовищні та непередбачувані поєдинки. Безперечно можна сказати, що зіркою цього турніру став Гавронський Михайло, який при своїй вазі 78 кг зумів виграти у своїх важчих та титулованіших опонентів. Хоча можливо "тяжі" трішки змучилися у боротьбі виясняючи стосунки між собою у категоріях, але це ні в якому разі не заменшує заслуги Михайла. Отже, в абсолютній категорії перше місце за Гавронським Михайлом, друге місце посів Ільницький Олександр та третє місце за Пасєкою Ігорем.

Організатори змагань, ЛОО ВГО "Українська Федерація Армспорту" хоче подякувати всім партнерам, які долучилися до нашого спортивного свята та допомогли провести такий гарний турнір. Дякуємо!

Результати змагань

Фотографії