A+ R A-

Підсумки Lviv Open Cup 2017

IMG_4438.jpg

Львівська Федерація Армспорту давно зарекомендувала себе однією з кращих в плані організації комерційних турнірів в Україні і з кожним роком продовжує підвищувати рівень своїх турнірів. В цьому році у них знову все вийшло. Турнір проходив практично в самому центрі Львова, завдяки грамотній організації він був зручний як для спортсменів, які брали участь, так і для глядачів. Варто відзначити, що організаторам вдалося надати солідний по мірках українського армрестлінгу призовий фонд. Турнір могли подивитися всі охочі завдяки онлайн-трансляції. Фінали в усіх категоріях на обидві руки і боротьба в абсолютній ваговій категорії транслювалася на національному спортивному каналі - XSPORT, і супроводжувалася коментарями.
Рівень спортсменів у кожній ваговій категорії був дуже високий, і боротьба за призові місця розгорілася дуже серйозна.
У категорії до 63 кг виступало 8 спортсменів. Головним фаворитом категорії був ЗМС з Харкова, легенда Українського армспорту - Дмитро Безкоровайний. У підсумку Дмитро став першим на ліву руку, але на праву руку взяти золото йому не вдалося. Дмитро двічі програв Олександру Рассохіну. Варто відзначити і молоде покоління, третім на праву руку став Назар Саввелюк, який виступає серед юніорів до 18 років.
Категорія 70 кг була однією з найчисленніших за складом, але це не вплинуло на якість категорії. В ній боролися чемпіони України з категорій до 65 і до 70 кг. Фаворитом ми вважали МСМК зі Львова Миколу Бурка. На ліву руку Микола вийшов у фінал без поразок, однак не зумів утримати лідерство і забрати золото. У фіналі він двічі програв Денису Матяшу з Полтавської області, який зовсім недавно став призером чемпіонату Європи серед юніорів. На праву руку ситуація для Миколи була протилежною, у відбіркових поєдинках він програв, але зумів вийти у фінал, де двічі без зусиль здолав Дениса Бичка з Житомирської області. В цілому ця категорія запам'яталася красивою боротьбою і дуже високою конкуренцією.
Основним фаворитом категорії 78 кг на обидві руки був Михайло Гавронський, тріумфатор торішнього турніру, тоді він виграв свою категорію і абсолютку на праву руку. Цього разу, Михайло також розправився з усіма суперниками і став чемпіоном. Але варто відзначити юніора з Тернопільської обласної державної адміністрації Юрія Селецького, який зміг поборотися з Михайлом і був дуже близько до перемоги. Цього разу Михайло не став заявлятися в абсолютну категорію.
У категорії 86 кг виступали кілька діючих чемпіонів України, і категорія була найчисленніша. Серед всіх помітно виділявся своєю силою спортсмен з Києва Сергій Паньковець, який і став чемпіоном на обидві руки. Друге місце на ліву руку посів Роман Рудницький зі Львова, а на праву руку Віталій Гайдучок, також представник Львівського армрестлінгу.
95 кг можна назвати самою конкурентною категорією з усіх на турнірі. Якщо поглянути на склад, то дуже складно виділити одного фаворита. Кожен поєдинок категорії був захоплюючим і непередбачуваним. Але в ході боротьби стало помітно, що фаворит є - це Ігор Пасєка. Ігор показав чудову форму, змітаючи одного за іншим своїх суперників. У підсумку так ніхто і не зумів що-небудь протиставити його силі, і Ігор став чемпіонам на обидві руки.
У категорії +95 кг, прийняли участь найсильніші рукоборці світу, такі як Андрій Пушкар, Олег Жох, а також після довгої відсутності ми побачили у ділі Олексія Семеренка. Олег Жох приїхав на цей турнір тільки для боротьби з супер тяжами, і навіть не брав участі в своїй ваговій, хоча на вагах в одязі показав до 80 кг. Олег без зусиль виграв в Олексія Семеренка та зміг дати гідний бій Андрію Пушкарю. Призова трійка на ліву руку - Пушкар, Жох, Семеренко. На праву руку Андрій з легкістю розправився з усіма, поки що боротися з ним в Україні не може ніхто. Другим на праву став Семеренко, а третім Дмитро Іонов з Києва, діючий чемпіон України.
В абсолютній ваговій категорії на праву руку сюрпризів практично не було, хоча заявлені були найсильніші спортсмени категорій. Боротьба була щільною, але кажучи прямо - спортсмени боролися за 2 і 3 місця, так як фаворит був явний. У підсумку головний трофей забрав Андрій Пушкар, на другому місці - Олексій Семеренко, і на третьому - Ігор Пасєка.
Турнір приніс хорошу боротьбу, довгоочікувані зустрічі і залишив дуже приємні враження. Бажаємо організаторам турніру, братам Назару та Ігору Іваницьким, їхньому батькові президенту ГО "Львівська Обласна Федерація Армспорту" Богдану Іваницькому - не зупинятися на досягнутому і продовжувати розвивати наш вид спорту на високому рівні!

Результати змагань

Переможці вагової категорії 95+ кг на ліву руку: Олексій Семеренко, Андрій Пушкар, Олег Жох

IMG_4469.jpg

Абсолютний чемпіон Lviv Open Cup - Андрій Пушкар

IMG_4446.jpg

Фінальні поєдинки

Коментарі  

WilfredoX
#1 WilfredoX 19.09.2017, 08:11
I see your page needs some fresh posts. Writing manually
takes a lot of time, but there is tool for this time consuming task, search for:
Wrastain's tools for content
Цитата
Mashabreak
#2 Mashabreak 12.12.2017, 20:25
This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can bypass any antibot CAPTCHA's.
Captcha Recognition Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8.4 million other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil.Net, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"
Цитата
WinnerSwiff
#3 WinnerSwiff 26.01.2018, 04:14
If you’re interested in winning millions, then I’m here to help!
At Casino you can play over 450 world-class games and I’m giving you an exclusive Welcome Bonus to get you stuck into winning.
Use it today to increase your chances of hitting our jackpots.
All you have to do is sign up today and watch the rewards come rolling in.
skyliteboom.com
Prepare to hit the big time
Hacer giros para ganar millones
Holen Sie sich spinnen, um Millionen zu gewinnen
http://i63.tinypic.com/ofdmds.jpg
Цитата
tafeNed
#4 tafeNed 01.02.2018, 12:13
Поздравляю, замечательная идея и своевременно

---
Очень хорошая фраза скачать fifa 15 mobile, fifa 15 скачать торрент pc c таблеткой или fifa 15 cracks v3 fifa 15 ps2 скачать
Цитата
BtiKRD23Bopy
#5 BtiKRD23Bopy 04.02.2018, 02:07
Кадастровый и технический паспорт в Краснодаре и г. Новокубанск.
Решение любого вопроса по БТИ Краснодарского края. Качественно.
--------------- --------------- --
краснодар бти работа
заказать технический паспорт бти краснодар
Цитата
Asfalt93Kt
#6 Asfalt93Kt 06.02.2018, 22:26
благоустройство набережных для отдыха
благоустройство придомовой территории в частном секторе
благоустройство групп в детском саду
благоустройство территорий журналы
благоустройство и озеленение территории загородного дома
Цитата
Asfalt93Kt
#7 Asfalt93Kt 07.02.2018, 02:48
благоустройство асфальтирование краснодар
закон об благоустройстве краснодар
благоустройство территории частного дома краснодар
благоустройство краснодар рф
штаб по развитию и благоустройству краснодара

--------------- -------
http://благоустройство-краснодар.рф/
Цитата
SoniaSmall
#8 SoniaSmall 19.02.2018, 16:45
I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you
don't rank high in google's search results, but there is a tool that can help you
to create 100% unique content, search for;
Boorfe's tips unlimited content
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити