A+ R A-

Підсумки Відкритого Чемпіонату м. Львова 2019

MTV_1642.jpg

15 грудня 2019 року у торгово розважальному центрі «Victoria Gardens» відбувся Відкритий чемпіонат міста Львова з армрестлінгу. Цього року змагання проводились не лише серед чоловіків та жінок, а й серед юнаків та дівчат. У турнірі приймали участь 130 спортсменів з Львівської, Тернопільської, Закарпатської, Волинської, Вінницької, Рівненської, Чернівецької та Київської областей.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, спортсмени показали високий рівень підготовки та багато видовищних поєдинків. У напруженій боротьбі перше загальнокомандне місце вибороли спортсмени з міста Львів СК «Львівські Леви», друге місце посіла команда з Тернопільської області СК «Пушкар Team» та третіми стали спортсмени з Закарпатської області - СК «Закарпатські Ведмеді». Всі переможці та призери, були нагороджені кубками, медалями та фірмовими футболками.

В абсолютній ваговій категорії на праву руку головний кубок та сертифікат на 2000 грн. від магазину мультибрендового одягу Weekender виборов Лехман Богдан (СК «Закарпатські Ведмеді»), друге місце посів Слоцький Богдан (СК «Львівські Леви») та третє місце Серафин Тарас (ОДЮСШ)

ГО «Львівська обласна федерація армспорту» висловлює особливу подяку партнерам: Управлінню молоді та спотру ЛМР, Управління фізичної культури та спорту ЛОДА, ТРЦ «Victoria Gardens», РА "PLACARD" а також всім хто доклав зусиль до організації даного турніру.

ФОТОЗВІТ
РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

 Відеотрансляція: 

Фінальна частина на фейсбуці: https://www.facebook.com/lvivarmwrestling/videos/1485028948320270/

Свою думку про тему можна написати і обговорити в нашому Telegram-чаті.