A+ R A-

Проект вуличних столів "Street Armwrestling"

Capture_2021-06-14_15.55.44.jpg

ГО "Львівська Обласна Федерація Армспорту" реалізувала проект вуличних столів "Street Armwrestling" для спортивних майданчиків. Перший стіл було встановлено на майданчику "Порохова Вежа" (вул. Володимира Винниченка 31) за сприянням ЛМР та ЛКП "Спортресурс", локація знаходиться в самому центрі міста і користується популярністю серед молоді. В планах Федерації провести в кінці літа турнір серед любителів.

Головний тренер ЛОФА, Іваницький Ігор: "Цей проект є повністю нашою розробкою і немає аналогів в Україні. Звичайно, що ідея стола на відкритому повітрі не є новою, але задумка була в тому, щоб зробити стіл в сучасному дизайні, який би максимально вписувався в концепцію спортивних майданчиків і вуличних тренажерів. Роботи велися останні пів року, була розроблена вся технічна документація, креслення і наразі все готово до серійного виробництва. Також було відзнято відео уроки по армрестлінгу, де коротко і лаконічно роз'яснено основи боротьби на руках, кожен може підійти до столу і за допомогою QR-коду перейти на це відео."

Президент ЛОФА, Іваницький Богдан: "Розробка проекту та встановлення даного столу повністю профінансовано за власні кошти. Зараз на першому етапі в планах маємо виготовити та встановити 10 столів по м. Львові, далі будемо працювати вже по області. Це є дуже цікава громадська ініціатива та важливий крок для розвитку та популяризації армрестлінгу в нашому регіоні, шукаємо партнерів для реалізації даного проекту."

Слідкуй за нами у соцмережах:
▪️ Telegram-канал LvivArm (Армрестлінг у Львові) - https://t.me/lvivarm
▪️ Instagram АК "Львівські Леви" https://instagram.com/lviv.lions
▪️ Instagram LvivArm (Армрестлінг у Львові) https://instagram.com/lvivarmwrestling