СПОРТСМЕНИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИБОРОЛИ 18 МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З АРМРЕСТЛІНГУ!
- Деталі
- Опубліковано: Четвер, 16 травня 2024, 01:14
- Автор: Назар Іваницький
2-12 травня 2024 року в Словацькій Республіці, м. Братислава, відбувся ХХХІІІ чемпіонат Європи з армрестлінгу та XXVІ чемпіонат Європи з пара-армрестлінгу. У змаганнях взяли участь понад 1000 учасників з 25 країн. Львівську область представляла команда з 22 спортсменів, які продемонстрували високий рівень підготовки та вибороли 18 медалей!
Досягнення нашої команди:
Дорослі:
- ![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
Бурко Микола (65 кг) — 2 місце ліва рука, 3 місце права рука;
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Серед юнаків:
- ![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
Зінчук Кароліна (45 кг) — 1 місце ліва рука, 1 місце права рука;
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
-
Биців Надія (50 кг) — 3 місце ліва рука;
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
- ![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Кіра Богдан (50 кг) — 3 місце ліва рука, 3 місце права рука;
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
-
Куцяба Денис (65 кг) — 3 місце права рука;
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Серед юніорів:
- ![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
Козловський Остап (65 кг) — 2 місце ліва рука, 3 місце права рука;
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
-
Шукост Павло (50 кг) — 3 місце ліва рука;
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Серед молоді:
- ![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
Колоницька Ольга (55 кг) — 2 місце ліва рука, 3 місце права рука;
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
- ![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Савенко Вадим (65 кг) — 3 місце ліва рука, 2 місце права рука;
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
Параспортсмени:
-
Панасенко Павло (85 кг) — 1 місце ліва рука;
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
- ![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
Кушнір Анна (60 кг) — 2 місце ліва рука, 1 місце права рука.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
Тренерський склад, який проводив підготовку та підтримував спортсменів на змаганнях: Іваницький Ігор, Іваницький Назар, Багрій Андрій, Іваницький Богдан.
Головний рефері Львівщини, суддя національної категорії Одеров Артур брав участь у суддівстві Чемпіонату Європи.
"Ми надзвичайно пишаємося нашими спортсменами. Вони показали відмінну підготовку та волю до перемоги. Кожна медаль - це результат наполегливої праці та зусиль. Львівщина знову підтвердила свій статус одного з лідерів в Україні." - головний тренер Львівщини Ігор Іваницький.
Висловлюємо щиру подяку за підтримку та допомогу Управління молоді та спорту Львівської ОДА, ЛОК ДЮСШОІ "ГАЛИЧИНА", Східницька ОТГ, Львівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа, Самбірська міська рада, Victoria Gardens торговий центр, Федерація Армрестлінгу України та нашим воїнам за можливість приймати участь у змаганнях!
Разом до нових перемог! ![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![photo_2024-05-16_00-59-43.jpg](/images/photo_2024-05-16_00-59-43.jpg)
![photo_2024-05-16_01-00-10.jpg](/images/photo_2024-05-16_01-00-10.jpg)
![photo_2024-05-16_01-00-52.jpg](/images/photo_2024-05-16_01-00-52.jpg)
![photo_2024-05-16_01-00-58.jpg](/images/photo_2024-05-16_01-00-58.jpg)
![photo_2024-05-16_01-01-20.jpg](/images/photo_2024-05-16_01-01-20.jpg)
![photo_2024-05-16_01-08-45.jpg](/images/photo_2024-05-16_01-08-45.jpg)
![photo_2024-05-16_01-08-54.jpg](/images/photo_2024-05-16_01-08-54.jpg)
![photo_2024-05-16_01-08-57.jpg](/images/photo_2024-05-16_01-08-57.jpg)
![photo_2024-05-16_01-09-00.jpg](/images/photo_2024-05-16_01-09-00.jpg)
![photo_2024-05-16_01-09-06.jpg](/images/photo_2024-05-16_01-09-06.jpg)